Sol Boşluk Ağrısı Ağrı, Ağrılar

Sol boşlukta ağrı 23 mar 2008 sol boşlukta ağrı. mrb hocam ben yaklaşık 1 ay sol boşluk dayanılabilir bir ağrıyla dahaliye uzm gittim. kendisi bana tam kan tam idrar ve karın. .
revir

Sol boşluk ağrısı 9 kas 2008 sol boşluk ağrısı. merhaba ben mert durmaz 48 yaşındayım 135 kiloyum. 2 aydır sol boşluğumda kasıklarıma ve sol bacağıma vuran şiddetli. .
revir

Karın ve pelvis ağrısı karın ve pelvis ağrısı tanımlama amaçları için vücudunuzun gövde ümü karnın sağ tarafındaki agrı karın sol boşluk ağrısı sol karın ağrısı ve. .
tedavin

Dalak karın boşluğu mutlukal dalak nerededir dalak alınırsa ne olur dalak nerede sol karın boşluğu ağrısı dalak olmazsa ne olur dalak ağrısı belirtileri dalak nerdedir karın boşluğu nerede. .
mutlukal

Sol karın boşluğu ağrısı soru cevap mutlukal 27 mar 2011 yaklaşık bir haftadır sol karın boşluğumda ağrılar hissediyorum tomografi çektirdim ultrasona girdim hiç bir şey. .
mutlukal

Kadin hastaliklarinin belİrtİlerİ kadın hastalıkları 3 mar 2008 sol alt kadran ağrıları sol kasık ağrıları da üreme organlarından sol idrar fallop borusunun yırtılması sonucu karın boşluğuna dökülen kanın. .
bebekizi

Sol boşluk ağrısı doktor sitesi merhaba hocam 11 yıl önce doğum yaptım ve doğumdan sonra ortaya çıkan boşluk ağrıları sonucu yapılan her türlü tetkikte sadece bol eritrosit herhangi bir. .
doktorsitesi

Sol boşluk ağrısı web hattı web hattı forumlarındaki sol boşluk ağrısı ile igili etiketi görüntülüyorsunuz aşağıdaki sol boşluk ağrısı bağlantısına tıklayarak konuya ulaşabilirsiniz. .
webhatti

Belimin ağrımasının sebebi ne olabiliri sağ bel boşluğum ağrıyor neden olabilir acabai sağ ve sol boşluğumun az yukarsında ağrı var aniden oldu 2 gündür var birde midemi birşey. .
msxlabs

Ağrı, bir hastalığın veya geçici bir sorunun belirtisidir. Ağrı konusunda bilgiler sağlayan içerikler.

Bu ilan Egelir tarafından 28.12.2011 tarihinde yayınlandı. 3404 kez görüntülendi.

İlan Sahibine Mesaj Yaz | Bu İlanı Şikayet Et

Facebook ile Yorumlayın, Soru Sorun