Tekirdağ Gemi Seferleri Bilet ve Sefer Saatleri

Erdemler denizcilik seferlerimiz. letisim. letisim. ndex. filomuz. letişim. tekirdag. tekirdag. 1. sefer 19. 00 2. sefer 24. 00. bandirma. 1. sefer 19. 00 2. sefer 01. 00. .
erdemlerdenizcilik

Tekirdağ avşa adası seferleri avşa adası avşa adası otelleri ciner gemisi 0266 896 13 82. avşaya vapur seferleri 2011; tekirdağ avşa feribot; tekirdağdan avşaya vapur seferleri; tekirdağ avşa feribot seferleri 2011. .
avsaadasi

Avşa adası vapur feribot saatleri avşa adası avşa adası otelleri feribot saatleri. İstanbul silivri tekirdağ erdek üzerinden düzenenler deniz seferlerinin sefer saatleri. avşa adası gestaş gemisi sefer tarifesi avşa kalkış. .
avsaadasi

Erdek tekirdağ arası feribot varmıii erdek gemisi tekirdağ barbarostan kalkıyor taksi ye de 30 ytl alıyorlar galiba. yani geçen yaz öyleydi. bandırma içinde tekirdağ merkezden. .
motosiklet

Bandırma tekirdağ arasında yeni arabalı vapur hizmete giriyor 04 4 nis 2008 bandırma tekirdağ arasında düzenli sefer yapacak olan vapur 35 adet kamyon ve 50 yolcu kapasitesine sahip. gemi kaptanı murat genç. .
lpghaber

Tekirdağ avşa adası seferleri avşa adası tekirdağ deniz ulaşım seferleri ve gemi saatleri. .
avsam

Avşa ve marmara adaları erdek ve tekirdağ dan motor seferleri var. erdek ten 18 mil uzaklıktaki adaya İstanbul dan gemi ve deniz otobüsü ile erdek ve tekirdağ dan motorla ulaşım. .
arsiv.ntvmsnbc

Vapur, tren, otobüs ve uçak seferleri konusunda tanıtım ve hizmet sunan siteler. Online bilet satışları, sefer saatleri ve yolculuk konusunda başvurular.

Bu ilan Egelir tarafından 07.01.2012 tarihinde yayınlandı. 3386 kez görüntülendi.

İlan Sahibine Mesaj Yaz | Bu İlanı Şikayet Et

Facebook ile Yorumlayın, Soru Sorun